1. Sanatorium
  2. Dolnośląskie

SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol"Mswia w Kudowie-Zdroju

Okrzei 1
Kudowa-Zdrój
Uzdrowisko: Bristol
Telefon: 74 632 60 00
WWW: www.sankud.pl/
e-mail: [email protected]
Dla kogo: dorośli
Profil: kardiologia
Usługi: leczenie sanatoryjne dorosłych

Opinie o: SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe "Bristol"Mswia w Kudowie-Zdroju

Dodaj opinię
Barbara
5/5
31-03-2023 20:11
Miałam szczęście przebywać w Sanatorium Uzdrowiskowym Bristol od 25 października do 15 listopada 2022 r.
Bardzo dobra baza rehabilitacyjna , wspaniali lekarze i rehabilitanci. Służyli nie tylko wykonywaniem swoich obowiązków ,ale również uśmiechem i dobrym słowem. Również pozostali pracownicy recepcji oraz obsługi potrafili zawsze pomóc w potrzebie.
Na zakwaterowanie i posiłki również nie można narzekać .
Po zabiegach jest również dużo możliwości do zregenerowania sił na spacerach
od nowej tężni po zwiedzanie pięknej natury Gór Stołowych.
Dziękuję bardzo całej załodze za wspaniałą opiekę.
IGA
2/5
09-06-2023 12:58
Miałam przyjemność być kuracjuszem Sanatorium "Bristol". jeśli chodzi o lokalizację to dobra przy Parku Zdrojowym blisko centrum. Pracownicy począwszy od recepcji mili, uśmiechnięci. Dział rehabilitacyjny -miły,sympatyczny, pomocny myślę, że to fundament tego ośrodka. Z planowaniem zabiegów (dział planowania)już gorzej choć Panie miłe ale chyba dokładają jeszcze jeden rodzaj rehabilitacji "bieganie po obiekcie". realizacja 3 zabiegów 10 minutowych czasami zajmuje bardzo dużo czasu np. od 8. 30 do 16 i zabiegi są tak planowane ze nie ma szans na wyjście z budynku w tym czasie chyba, że zrezygnujesz z posiłku. Wyżywienie nic specjalnego porcje przedszkolne nie licząc ziemniaków ale w miarę smaczne choć planowanie jadłospisu beznadziejne. Dietetyk i kierownik żywienia chyba nie do końca znają swoje zadania, zaplanowanie jadłospisu zgodnie z wymogami dietetycznymi przerasta ich możliwości ( np. śniadanie- serek twarogowy i topiony, kolacia-naleśnik z twarogiem i serek topiony w plastrach 1) więc ser/ twarożek popychany serkiem. Brak też organizatora KO -wca i spotkań tzw. integracyjnych np. wspólny grill czy spotkanie - miejsce jest po kawiarni która mieściła się kiedyś w tym budynku. Pomieszczenia mieszkalne w miarę czyli przyzwoite bez szaleństw. Mimo, iż obiekt jest duży i ma wiele możliwości powinien tętnić życiem a jest nijaki i niewykorzystany i raczej nie zachęca do powrotu mimo tak wspaniałych ludzi z działu rehabilitacji.
Danuta
5/5
21-06-2023 17:48
W sanatorium byłam od 30.05-20.06 2023 .Jedzenie dobre i wystarczające ilości. Wszędzie czysto i schludnie. Wszystkie zabiegi na miejscu oprócz zajęć na pływalni, która jest parę kroków od budynku. Opłaty dodatkowe ; parking-260zł, w pokoju telewizor- 45zł,czajnik - 35zł,chłodziarka - 40 zł, Dwa ręczniki duży i mały, ścierka kuchenna 2 kubki, talerze i sztućce. Suszarki nie ma. Większość pokoi ma balkon, niektóre taras. Szkoda ze niektóre biura zajmują pokoje z balkonami.
Dana
1/5
04-09-2023 19:07
pobyt w sanatorium: lipiec 2023. Badanie przez lekarza? ANI RAZU przez cały turnus! O rodzaju zleconych zabiegów lekarz polecił dowiedzieć się... z Karty zabiegowej. Sam nie chciał powiedzieć, jakie zabiegi zlecił. Lekarz nie zważał na moją uwagę, jakie zabiegi są mi niewskazane (według zaleceń lekarza prowadzącego w miejscu zamieszkania) i zlecił po swoim uważaniu. Rezultat: konieczność ponownej wizyty u innego lekarza, w celu zmiany zabiegów. U innego lekarza, bo ten do którego zostałam skierowana przyjmuje raz na tydzień i nigdy nie wiadomo kiedy będzie przyjmował i w jakich godzinach. Nawet pielęgniarka nie wie, kiedy lekarz zjawi się w sanatorium. Wielki mankament: żaden pacjent nie jest przebadany w kierunku grzybicy!!! A wielu kuracjuszy ma tak wielką grzybicę skóry i paznokci, że aż strach wejść do wanny czy basenu. Praktycznie nie ma różnic między różnymi dietami. Wszystko jest to samo. Szczególnie dieta cukrzycowa ma wiele do życzenia. Tu serek topiony serkiem topionym pogania. Bywa nawet codziennie, nieraz 2 razy dziennie. Jako dodatkowy posiłek dla cukrzyków to: serek topiony, niejadalne jabłko bo czarne w środku, jogurt czy zwiędłe już kiwi -tak na okrągło. Pokoje mają balkony. I cóż z tego? Mały stoliczek jest, ale już nie ma na czym usiąść, bo nie ma ani jednego krzesła, a przeniesienie ciężkiego fotela z pokoju graniczy z cudem (ze względu na ciężar). Chcesz usiąść przy stoliku by wypić kawę? WYKUP sobie leżak. A koszt? 35zł! Na którym jedynie można się położyć. Nie da się siedzieć bo niemal szoruje się tyłkiem po podłodze i nie ma siły wstać z tak niskiego pułapu. Czajnik? - 30zł. Telewizor?-70 zł. Oto jak sanatorium nastawione jest na biznes, a nie na leczenie i wygodę kuracjuszy. Wszystkie zabiegi bardzo krótko trwają, nawet masaż trwa tylko 10 min.
Kudowa brzydka, park nieciekawy. Tu dawniej było pełno kwiatów. Teraz- goła ziemia. Dopiero w sierpniu zaczęli delikatne nasadzanie. Imprezy w parku pod dachem? Była aż... jedna! W ciągu 20 dni - muzyka grana przez grajka z restauracji Gruzińskiej gdzie odbywają się potańcówki. Jedynym plusem jest tężnia. I nic poza tym. Gdzie jest Kudowa z poprzednich lat? Gdzie są imprezy w parku pod dachem? Itd, itd...
NIE POLECAM KUDOWY. To nie jest ta słynna Kudowa sprzed lat!
Dodaj opinię