1. Sanatorium
  2. Podlaskie

Holmed Uzdrowisko

Uroczysko Pustelnia 1
Supraśl
Uzdrowisko: Holmed
Telefon: 85 722 21 22
WWW: www.szpitalsuprasl.pl/
e-mail: [email protected]
Dla kogo: dorośli
Profil: pulmonologia
Usługi: leczenie sanatoryjne dorosłych

Opinie o: Holmed Uzdrowisko

Dodaj opinię
bob
1/5
19-10-2020 19:36
Byliśmy z żoną w tak zwanym sanatorium w miesiącu sierpniu 2020
Nie polecam nikomu tego pseudo sanatorium.
Pokoje przestronne sprzątane na chybił trafił , wszędzie fruwają kłapcie kurzu , zabiegi byle jakie , aby jak najmniejszym kosztem ,
na przykład okłady z borowiny to trochę zimnego błota rzucone na plecy . ćwiczenia na basenie w zwykłej wodzie gdzie po głowie hula przeciąg .ponieważ pootwierane na przestrzał drzwi i okna .
W pokojach brak balkonów i nie ma gdzie cokolwiek wysuszyć.
Wyżywienie pod zdechłym azorkiem , na jadłospisie jest przykładowo podane wędlina 50 g na stole raptem 40 g , gatunki wędlin z dolnej półki , zupy to zwykła pochlopa walnięta hohlą do talerza -masz żryj,
drugie dania nader często kurczak pod różnymi postaciami , nieraz dwa razy dziennie twarożek - bo tanio- , chleba na śniadanie i kolację pod wydział trzy małe kromeczki , jak ci mało to sobie dokup .
Czas aby NFZ weryfikował takie miejsca i przestał im płacić .
To sanatorium to wielka ściema , liczy się tylko kasa a kuracjusz nie jest brany pod uwagę .
Darek
5/5
08-12-2021 11:51
Witam dopiero co wróciłem z uzdrowiska powiem że jestem zadowolony kadra rehabilitacyjna profesjonalna miła obsługa jedzenie super polecam .
Grażyna
1/5
13-08-2022 16:56
Mój turnus zaczęłam 13 lipca 2022. Był to mój pierwszy raz w ogóle w " sanatorium". Co mogę powiedzieć po zakończeniu? Mieszkałam w tzw. nowej części uzdrowiska , pokój 3-os z łazienką. Na ogół czysto chociaż w łazience już miejscami byla plepleśń (, koło brodzika)
. Zabiegi i rechabilitanci bardzo dobrze. Jedzenie- obiady dobre ,smaczne i duże porcje, natomiast śniadania i kolacje takie minimum. Bardzo monotonne menu diety były trzy a różny się tylko pieczywem. Samo miejsce ładne, tuż za " płotem" puszcza knyszyńska. Do " centrum " wsi ok 3 km i tam mozna bylo cos kupić. Zainteresowanie personelu prawie żadne. Pan dr.chyba decydujący, był obecny ale nie 24h. Przez 2 popołudnia po ok 2 i ok 40 min brakło wody, bo coś tam podlaczali( nowe pokoje),, tylko mogli uprzedzić o tym .pisać by dlugo. Reasumując- Nie polecam pobytu w Holmed Supraśl, to nie uzdrowisko tylko szpital. Nie wiem dlaczego NFZ pcha tam ludzi, czyżby układy jakieś?.
Alicja
1/5
19-08-2022 16:17
Pobyt mój w sanatorium odbywał się w lipcu 2022r. Można czepiać się wielu rzeczy jakby ktoś chciał ale trzeba podejść zdrowo rozsądkowo. Okolice Supraśla są bardzo ładne. Jedzenie nie jest rewelacyjne ...ale nie każdy musi wszystko lubić, ale jeśli zabiegi nie są wykonywane prawidłowo to pozostawia to wiele do życzenia. Mówi się o przestrzeganiu noszenia maseczek aby nie zarazić się covidem a na żadnym wykonanym do tej pory zabiegu nie zachowywało się zasad higieny (leżanka do borowiny i leżanka do masażu klasycznego częściowego) i przez 2 i pół tygodnia nie miałam jeszcze przeprowadzonej jej dezynfekcji przed rozpoczęciem zabiegu. Borowina która jest kładziona na dane miejsce ciała jest ciepła ale nie gorąca, to temperatura jakieś 37-39 stopni góra. Nie jest odpowiednio dogrzana w środku, ponieważ po chwili robi się ona chłodna albo tylko ciepła. Jeszcze takiej chłodnej nie miałam w żadnym sanatorium. Zabieg masażu wykonywany jest tylko bardzo dobrze przez jednego masażystę a pozostali dwaj muszą jeszcze zdobyć dużo praktyki, ponieważ mają niewielkie umiejętności. Można to jeszcze po części zrozumieć ale ciężko zrozumieć, to gdy zabieg masażu powinien trwać około 20 min a trwa od 10 do 15 min natomiast czynny masaż powinien trwać 15 min a trwa wiele razy od 9 do 12 minut. Gdy spóźniłam się raz 8 min ( nie mając świadomości że się spóźniłam, ponieważ myślałam że zabieg mam 20 min później ) nikt mnie nie poprosił nawet na krótszy zabieg. Nie było możliwości go przeprowadzić też w innym czasie , ponieważ jak stwierdzili masażyści nie mają kiedy tego zrobić choć sama kilkakrotnie słyszałam że były wywoływane osoby do masażu, które nie pojawiały się na zabieg. Najlepiej aby pacjent był elastyczny a masażysta być nie musi.... Przyjechałam tu aby skorzystać ze specjalistycznego sprzętu skandynawskiego który znajduje się w Polsce podobnież jako jedynym ośrodku w Polsce. Byłam poinformowana telefonicznie że można będzie skorzystać z tego sprzętu prywatnie lub jeśli lekarz sanatoryjny skieruje mnie na to. Okazało się że sprzęt ten nie pracuje już dawno ( nie wiadomo czy pracował kiedykolwiek), ponieważ część sprzętu nie ma potrzebnej homologacji....i nie wiadomo kiedy będzie.....a można było o tym poinformować telefonicznie..... To przykre..... ale NIE POLECAM tego sanatorium.
Janina
5/5
20-10-2022 14:16
Aktualnie jestem w uzdrowisku. Jestem bardzo zadowolona, personel miły, zabiegi naprawdę dobre, dopasowane do schorzenia. Jeżeli dostanę skierowanie to chciałabym aby to był Hamled Uzdroeisko
Bogumiła
4/5
20-11-2022 18:36
Przebywam ovecnie od 17.11.2022r.Pokoje duże ,nowoczesne,czyste.Zabiegi profesjonalne.Basen z cieplutką wodą.Młoda kadra ,uprzejma i profesjonalna Jedzenie wystarczające.Supraśl ładny.Piękne lasy przy budynku.Polecam.
Leokadia
2/5
13-01-2023 10:07
Byłam w grudniu i nikomu nie polecę.
Hadyński Inkaso
1/5
24-01-2023 14:32
Szanowni Państwo,

Proszę o pilny kontakt zwrotny.

Z poważaniem,
Hadyński Inkaso
Biuro Prawne & Windykacja Należności
Cela D
4/5
16-02-2023 22:17
Właśnie wróciłam z uroczego Supraśla, jestem b. zadowolona z pobytu, zabiegi bardzo dobre, masażyści świetni, ćwiczenia w basenie z p. Ulą rewelacyjne. Wszyscy byli zachwyceni czarodziejskim masującym łóżkiem. Jedzenie bardzo smaczne, dla kobiet było go nawet za dużo. Obsługa bardzo pomocna i miła.
Malutkie miasteczko zaskakuje ilością atrakcji, tereny piękne na spacery i ciekawe wycieczki dla łaknących rozrywki.
Minusem dla niezmotoryzowanych jest odległość od miasta.
W pokojach zdarza sie kurz, poza tym w całym budynku jest b. czysto.
Polecam.:))
Dodaj opinię